Księga gości Księga gości
Dodał: Monika C.  
Data: 2016-01-19
Pani Doroto,
Jestem wielką fanką Pani głosu :) Piosenki przenoszą mnie w inny świat- tajemniczy, magiczny, bajeczny. Pozdrawiam serdecznie.
Monika


Dodał: Agnieszka Hajec  
Data: 2014-10-17
Byłam na Pani koncercie Miłość w Paryżu, we Wrocławiu.
Jestem pod wrażeniem i dziękuje za ucztę dla oczu i dla duszy.
Pozdrawiam i zyczę samych sukcesów.


Dodał: Zbigniew Adamczyk  
Data: 2014-04-06
Dorotko!
W imieniu gości i mojego Siedleckiego Stowarzyszenia Społeczno - Kulturalnego ?Brama? serdecznie dziękuję Tobie i Zespołowi za koncert, wspaniałe doznania emocjonalne i kulturalne związane z piosenka francuską w Domu Pracy Twórczej ?Reymontówka? w Chlewiskach. Po raz pierwszy byłem na twoim koncercie piosenki francuskiej oczarowałaś mnie i nie tylko. Znałem Cię z zagranych ról w filmach, za co masz moje uznanie i chylę przed Tobą czoło. Dziś po dwóch dniach od koncertu w rozmowie ze znajomymi uczestniczącymi w koncercie dochodzimy do wspólnego oczywistego wniosku, że jesteś uzdolnioną, wspaniałą, czułą, wrażliwą, bezpośrednią i miłą artystką a zarazem w moim przekonaniu objawieniem 2014 roku w działalności mojego stowarzyszenia. Przyjemnością jest przebywanie w Twoim uroczym otoczeniu. Pozdrawiamy i życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dalszych osiągnięć artystycznych dla pokrzepiania ludzkich serc potrzebujących i pragnących rozweselenia. Wylewanie miodu na ludzkie serca umartwione i szamoczące się trudnościami dnia codziennego w obecne kryzysowej sytuacji to wspaniała rola, jaką artystycznie spełniasz. Dziękuję Ci bardzo serdecznie!


Dodał: deja f=un  
Data: 2013-03-02
Pokochałem to- co robi Pani z piosenka francuską:)
czekam na koncert w sali kongresowej:)
Wytrwałości;)


Dodał: deja f=un  
Data: 2013-03-02
Pokochałem to- co robi Pani z piosenka francuską:)
czekam na koncert w sali kongresowej:)
Wytrwałości;)


Dodał: Kamila Kutowska  
Data: 2012-12-29
Pani Doroto,

Siedziałam wczoraj na widowni podczas Pani świeckiego koncertu. Na informację o tym wydarzeniu natknęłam się przypadkowo przeglądając lokalną prasę. Jako miłośniczka kultury francuskiej musiałam tam po prostu być. Dziś, mogę napisać jedno - Non, rien de rien, je ne regrette rien! Pani interpretacje przyprawiały mnie o gęsią skórkę.Język francuski, francuskie melodie, ukochane piosenki, paryskie kabarety, paryski klimat...wszystko to było na wyciągnięcie ręki dzięki Pani talentowi. Dziękuję i czekam na Pani francuskojęzyczną płytę.


Dodał: Zdzisław Michalski  
Data: 2012-11-29
Pani Doroto, Pozdrawiam bardzo gorąco podziwiając nie tylko urodę, talent, ale i wszechstronność. Ledwo co oklaskiwaliśmy Panią u nas w Chodzierzy za rewelacyjne interpretacje, a tu już kreacja aktorska w telewizjii. Życzę dalszych sukcesów.

Dodał: piotr żurowski  
Data: 2012-11-13
Witaj Doroto! Z utęsknieniem-pewnie jak wielu wielbicieli Twego talentu i urody- czakam na magiczną datę 22 listopada.Pewnie wezmę wolne,by nie przeoczyć zapowiadanego Twego powrotu do KLANU i to (podobno) w niesamowitym przeobrażeniu ?
Łącze wyrazy sympatii- Piotr Żurowski z jesiennego,pachnącego świeżymi rogalami marcińskimi Poznania :)


Dodał: Ula Nowak  
Data: 2012-10-21
Dzisiaj byliśmy na Pani koncercie ,wspaniale bardzo nam się podobało choć nie znamy języka francuskiego to i tak ujmuje nasze srece.Dziękujemy

Dodał: KARO  
Data: 2012-09-27
czekamy na panią w Chodzieży 20 października

Wyświetlanie od 1 do 10 (z 58 wpisów do księgi) Stron:  1  2  3  4  5 ...  [Następna >>] 
 Dodaj informację
© 2023 Dorota Lanton - aktorka, piosenka francuska  Powered by NET System